Etiket Arşivi: kasket modelleri

Gri örgü bayan kasket

1782030_634441363326907_8203656339376238164_n

Bayanlar elimizde sizler için şık ve güzel bir bayan kasket modelimiz var.   Tığ ile işlenilmiş kalın ip ve tığ ile işlenilmiş olan örgü bere kış aylarında kullanacağınız bir kasket modelidir.   Oldukça kullanışlı olan bu örgüyü sizlerle paylaşıyorum.  

Devamını Oku »

Bayanlar için örgü kasket modeli

2468iux

Bazı bayanlar kış aylarında bere kullanmayı sevmez.   Bu nedenle kasket kullanmayı tercih ederler.   Oldukça şık ve güzel olan örgü kasket modelleri şiş ve tığ ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Değişik ve güzel duran örgü bayan kasket modelerini sizler için bir araya getirdik.   İşte kasket modellerimiz.  

Devamını Oku »

Bayanlar için örgü kasket

Örgü-kasketli-çocuk-şapkası (1)

Örgü sarı kasketimiz orta kalınlıktaki bir ip ile örülmüştür.Örgümüz 4 numara örgü şişi ile  örülmüştür.Örgümüzün işlenmesinde baston örgü tekniği ile kullanılmıştır.Baston örgü tekniği ilmekler ters çevrilerek yapılmış olan bir şapka modelidir.Örgümüz çok şık duran bir örgü modelidir.Sizde kış aylarında bu tarz bir örgü kasketle kendinizi soğuktan koruyabilirsiniz..   Örgü kasketimiz farklı renklerde örüldüğünde çok şık durucağından emin olabilrisiniz…

Devamını Oku »

Tığ ile örülmüş örgü bayan kasket

377960_454911774558777_1101209057_n

Örgü bayan kasketimiz tığ ile örülmüş bir kasket örneğidir.Örgümüz 7 numara örgü tığı ile örülmüş bir örgü modelidir.Zincir ile başlayıp içerisi dolgu yapılarak işlenmiştir.Yuvarlak şekilde işlenerek başlanan kasketimiz her sırada arttırılarak işlenmiş bir örgü kasket modelidir.Kasketketimizin kenar kısmı ise sık iğne yapılarak işlenilerek bitirilmiş olan bir kasket modelidir…   Örgü kasketimiz gerçeketen şık ve güzel duran bir kasket modelidir….

Devamını Oku »

Beyaz ipten örgü bayan kasketi

kasketli-sapka-modeli-yapimi-resimli-anlatimli-5-300x191

Örgü bayan kasketimiz normal kalınlıktaki bir örgü ipi ile örülmüştür.Örgümüz 10 numara örgü tığı ile örülmüştür.Bugün sizlerle kasketimizin yapılışını resimli olarak anlatmak istedim.Daha kolay anlayıp kavrayabilmeniz için bayanlar.Son yıllarda çok moda olan el işi ve yün örgüler çok talep görmekte.Maddi yönden kesemize uygun örgüleri örerek kendimizi rahatlatmak çok iyi olur.Buyrun bayanlar sizler için kasketimizin resimlerle anlatılışı..   Bayan kasketimiz gerçekten ...

Devamını Oku »
Social Media Tabs