Etiket Arşivi: dekorasyon örgüler

Örgüden nişan tepsisi

Örgümüz beyaz orta kalınlıktaki örgü ipi ile örülmüş bir örgü modelidir.Örgümüz tığ işi olan kuşumuz 10 numara örgü tığı ile örülmüş olan güvercin modelindeki kuş modelidir.Küçük kurdale ve bocuk ve tülden süslenen kuşalarımızın işlenip bittikten sonra içerisi tekrardan elyaf ile doldurularak kuşların içi dolgun hale getirilmiş bir örgü nişan tepsi modelidir..

Devamını Oku »

Şişelere örgü modelleri

Bayanlar evlerinizde bulunan şişeleri örgü örmeye ne dersiniz ? Değişik kullanışlı ve güzel olan örgü battaniye çok güzel durmaktadır. Farklı değişik ve kullanışlı olan bu örgüyü sizde evlerinizdeki şişeler için örebilirsiniz.

Devamını Oku »

Örgüler ile tabure süsleme

Bayanlar şık ve gösterişli olan bir  de şık dekorasyon örgü örmeye ne dersiniz ?   Farklı ve şık duran bu dekorasyon oldukça şık ve güzel durmuştur.   Değişik ve güzel olan bu örgü modelini sizlerle paylaşıyorum.

Devamını Oku »

Çiçek motifleri avize

Hanımlar evinizde değişik dekorasyon bir avize yapabilirsiniz.   Değişik ve şık olan bu örgüyü çok beğeneceksiniz.   İşte  örgü motifleri ile dekorasyon avize.

Devamını Oku »

Duvarlarınız için örgü saat

Evleriniz için örgü saat yaparmısınız ? Farklı ve değişik olan örgü saat oldukça şık ve güzel olan bir çanta modelidir. Tığ ile ilk olarak zincir çekilip ve kapatılıp sık iğne yapılarak örülen örgümüz arttırılarak işlenilmiş olan bir örgü modelidir. Sık iğne ile işlenilen örgü saatımız kolay işlenilen bir saat modelidir. Her renk ipliğin rahatlıkla kullanılacağı saatimizi sizde evlerinizde kolaylıkla yapabilirsiniz ...

Devamını Oku »
Social Media Tabs