Etiket Arşivi: çoçuk şapka

Çiçekli örgü çocuk şapka

Örgü bebek şapkamız şiş ile haroşe yapılarak işlenmiş olan bir bere modelidir.Beremiz orta kalınlıktaki bir ip ile örülmüş olan bir bere moelidir.Haroşe örülerek yapılmış olan bu beremiz örülmesi çok kolay olan bir bere modelidir.Beremizin süslenmesi çiçek ile yapılarak beremiz daha şık hale getirilmiş bir bere modelidir.Beremiz çocuklarımız şirin duran bir bere modelidir.

Devamını Oku »

El örgüsü çocuk şapka ve kıravat

Bugün erkek çocuklarımıza çok yakışacağını düşündüğümüz bir örgü modeli paylaşıyorum sizlerle.. Şık ve güzel olan bu örgü hırka değişik ve alımlı dumuştur. İşte el örgü şapka ve kravat.

Devamını Oku »

Tığ ile işlenilmiş örgü çocuk şapka

Şapka modelimiz çok gösterişli  bir çocuk şapka modelidir.   Tepe kısmından işlenilmiş olan örgümüz arttırılarak işlenilmiş bir örgü modelidir.   Yan kısmında işlenilmiş olan örgü çiçek modelidir.   Sizde farklı değişik ve güzel olan bir örgü bebek şapka modeli arıyorsanız işte örgü şapka modeli…  

Devamını Oku »

Güllü örgü çocuk şapka modeli

Çocuklar için örgü şapka modeli değişik ve güzel olan bir şapka modelidir. Farklı güzel olan şapka modeli çocuklarınızın başında çok gösterişli duracak olan bir örgü modelidir. Balık sırtı ile işlenilen örgü şapka katmer gül ile güzelleştirilmiştir. İşte örgü çocuk şapka modeli.

Devamını Oku »

Gri örgü çocuk şapka

Gri örgü çocuk şapkalar her kış gözde olan örgü modelidir.   Çocuk şapkamızda olan gri renk şapkaya bam başka güzellik kazandırmıştır.   Gri çocuk şapka tığ ile yapılmış olan bir örgü modelidir.   Tığla ve kalın iple yapılmış olan bu örgümüz bu kış çok gözde olacak olan bir şapka modelidir.   Sizde şapka örneğimizi çocuklarınız için örün.  

Devamını Oku »
Social Media Tabs