"çocuk patik" ile Etiketlenen Yazılar

Kız çocukları için örgü patik

59 ilmekle başlanıyor. 1.sıra haroşa örülüyor. 2.sıra 1 ilmek boş al 1 arttır 28 ilmek ör 1 arttır 1 ilmek ör 28 ilmek ör 1 arttır 1 ilmek ör. 3.sıra haroşa ör. 4. sıra 2 ilmek ör 1 arttır 28 ilmek ör 1 arttır 3 ilmek ör...

Kırmızı örgü bebek patik

Kız çocuklarınıza şık ve gösterişli bir örgü patik yapmaya ne dersiniz ?   Tığ ile işlenmiş olan bu örgü patiği sizlerle paylaşıyorum.   işte örgü patik.

Çiçekli kız çocuk patik

Kız çocuklarınıza harika olan bir patik modeli yayınlayacağım.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü patik gezmelik olan olan bir örgü modelidir.   Alımlı olan bu örgü patik örneğini sizlerle paylaşıyorum.

Tavşanlı örgü çocuk patik

Çocuklarınıza patik örmeye meraklı olduğunuzu biliyorum.   Şık ve gösterişli olan bu örgü patik tavşanlı olan bir patik modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü patik çocuklarınızın ayaklarına çok yakışacak olan bir örgü modelidir.   İşte tavşanlı örgü patik.

Mavi örgü çocuk patik

Örgü çocuk patik şık duran bir örgü modeldir. Değişik kullanışlı olan bu patik tığ ile işlenilmiş olan bir patik modeldir. Üzeri çiçekli olan bu patik modelini sizlerle paylaşıyorum. İşte çocuk patik.

İki renkli örgü çocuk patik

Kız çocuklarınıza oldukça şık ve güzel olan bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ? Haroşa ve lastik örgü ile işlenilmiş olan örgümüz çok alımlı durmuştur. İşte sizlere anlatımlı olan örgü patik modeli.

Pembe kız çocuk örgü patik

Patiğimiz taban kısmından işlenilmeye başlamıştır. Zincir çekilip üzerine sık iğne yapılarak işlenilmiş olan bu örgü patik ilmek arttırılarak işlenilmiştir. Oldukça şık ev güzel olan bu patik kız bebeklerinize çok yakışacaktır. İşte örgü patik.

Ponponlu örgü çocuk patik

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir patik örmeye ne dersiniz ? Oldukça güzel ve alımlı olan bu örgü patik tığ ile işlenilmiş olan bir patik modelidir. İşte sizlere bir patik modeli.

Fiyonklu örgü çocuk patik modeli

Bayanlar çocuklarınıza değişik ve güzel olan bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ?   Değişik ve gösterişli olan bu patik değişik ve gösterişli olan patik modelidir.   İşte örgü çocuk patik.

Mavi örgü çocuk patik

Her bayan çocuğuna patik örmeye çok meraklıdır.   Bugün sizler için işlenilmesi kolay ve pratik olan bir örgü çocuk patik modeli paylaşıyoruz.   İşte örgü patik modeli.  

Kırmızı boncuklu çocuk patik

Bayanlar elimizde çocuklarınız için değişik ve şık bir patik modeli var elimizde.   El örgüsü bu patik gösterişli ve kullanılmaya değer bir patik modelidir.   İşte patik.

İnekli örgü çocuk patik modeli

Bayanlar elimizde çok güzel olan bir örgü patik modeli bulunmaktadır.   Değişik şık ve gösterişli olan bu örgü patik kışın çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutacak olan bir patik modelidir.   İşte örgü patik.

Çocuklar için örgü patik

Kış aylarında çocuklarınıza değişik ve kullanışlı olan bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ?   Haroşa ve düz örgü ile işlenilmiş olan bu örgümüzü sizinle paylaşıyoruz.   İşte örgü patik.

Çiçekli pembe bayan çocuk patik

Bugün çocuklarınız için farklı değişik bir patik modeli paylaşıyoruz.   Kullanışlı ve güzel olan bu patik haroşa ve düz örgü ile işlenilmiştir.   Farklı şık olan bu örgü patik örneğimizi sizlerle paylaşıyorum.

Renkli iplerden işlenilmiş çiçekli bebek patik

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve ideal olan bir örgü patik modeli bulunmaktadır.   Şiş ile haroşa ve lastik işlenilmiş olan örgü patik kışlık bir bebek patik modelidir.   İşte kız çocuklarınız için değişik ve güzel olan örgü patik modeli.

Pembe beyaz örgü tığla işlenilmiş patik

Bebeklerinize çok şirin bir patik örmeye ne dersiniz ?   Şık güzel ve değişik olan patik örneğini görünce çok beğeneceksiniz ?   Farklı güzel ve şık duran bu patiği sizler için yayınlıyoruz.   İşte örgü patik.  

Sonraki Sayfa »