"çocuk patik" ile Etiketlenen Yazılar

Mavi örgü çocuk patik

Örgü çocuk patik şık duran bir örgü modeldir. Değişik kullanışlı olan bu patik tığ ile işlenilmiş olan bir patik modeldir. Üzeri çiçekli olan bu patik modelini sizlerle paylaşıyorum. İşte çocuk patik.

İki renkli örgü çocuk patik

Kız çocuklarınıza oldukça şık ve güzel olan bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ? Haroşa ve lastik örgü ile işlenilmiş olan örgümüz çok alımlı durmuştur. İşte sizlere anlatımlı olan örgü patik modeli.

Pembe kız çocuk örgü patik

Patiğimiz taban kısmından işlenilmeye başlamıştır. Zincir çekilip üzerine sık iğne yapılarak işlenilmiş olan bu örgü patik ilmek arttırılarak işlenilmiştir. Oldukça şık ev güzel olan bu patik kız bebeklerinize çok yakışacaktır. İşte örgü patik.

Ponponlu örgü çocuk patik

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir patik örmeye ne dersiniz ? Oldukça güzel ve alımlı olan bu örgü patik tığ ile işlenilmiş olan bir patik modelidir. İşte sizlere bir patik modeli.

Fiyonklu örgü çocuk patik modeli

Bayanlar çocuklarınıza değişik ve güzel olan bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ?   Değişik ve gösterişli olan bu patik değişik ve gösterişli olan patik modelidir.   İşte örgü çocuk patik.

Mavi örgü çocuk patik

Her bayan çocuğuna patik örmeye çok meraklıdır.   Bugün sizler için işlenilmesi kolay ve pratik olan bir örgü çocuk patik modeli paylaşıyoruz.   İşte örgü patik modeli.  

Kırmızı boncuklu çocuk patik

Bayanlar elimizde çocuklarınız için değişik ve şık bir patik modeli var elimizde.   El örgüsü bu patik gösterişli ve kullanılmaya değer bir patik modelidir.   İşte patik.

İnekli örgü çocuk patik modeli

Bayanlar elimizde çok güzel olan bir örgü patik modeli bulunmaktadır.   Değişik şık ve gösterişli olan bu örgü patik kışın çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutacak olan bir patik modelidir.   İşte örgü patik.

Çocuklar için örgü patik

Kış aylarında çocuklarınıza değişik ve kullanışlı olan bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ?   Haroşa ve düz örgü ile işlenilmiş olan bu örgümüzü sizinle paylaşıyoruz.   İşte örgü patik.

Çiçekli pembe bayan çocuk patik

Bugün çocuklarınız için farklı değişik bir patik modeli paylaşıyoruz.   Kullanışlı ve güzel olan bu patik haroşa ve düz örgü ile işlenilmiştir.   Farklı şık olan bu örgü patik örneğimizi sizlerle paylaşıyorum.

Renkli iplerden işlenilmiş çiçekli bebek patik

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve ideal olan bir örgü patik modeli bulunmaktadır.   Şiş ile haroşa ve lastik işlenilmiş olan örgü patik kışlık bir bebek patik modelidir.   İşte kız çocuklarınız için değişik ve güzel olan örgü patik modeli.

Pembe beyaz örgü tığla işlenilmiş patik

Bebeklerinize çok şirin bir patik örmeye ne dersiniz ?   Şık güzel ve değişik olan patik örneğini görünce çok beğeneceksiniz ?   Farklı güzel ve şık duran bu patiği sizler için yayınlıyoruz.   İşte örgü patik.  

Bebekler için örgü ayakkabı patikler

Kış ayları geldi ve soğuklar başladı.   Kız çocuklarınız için değişik ve şık olan bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ?   Farklı değişik ve güzel olan bu örgü patik bebeklerinizin ve çocuklarınızın ayaklarına güzel bir görünüm kazandırıcaktır.   İşte bebeklerinizin ayaklarına örgü patikler.  

Kırmızı örgü çocuk patik modelleri

Sevgili hanımlar elimizde çok güzel olan bir örgü patik modelidir.   Örgü patiğimiz çok güzel olan bir patik modelidir.   Çocuklarımız için yapacağınız bu patik çok farklı ve değişik olan bir örgü modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan  patik modelimiz çocuklarınızın severek kullanacağınız bir patik modelidir.   Sizde çocuklarınız için farklı...

Çorap şeklinde örgü patik modeli

Malzemeler: *Keyfinize bağlı olarak örgü ipi *3 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak 26 adet zincir çekiniz. Her sıranın üzerine sık iğne yapılır.  20 adet sık iğne yapılarak  kalan 6 sıranın üzerine 5 adet trabzan yapılır.   6 zincirin içine batarak 5 adet trabzan yapılır. Zincirin diğer tarafına geçilir...

Pembe örgü bebek anlatımlı patik modeli

Patiğimize 54 ilmek ile başlayın .   6 sıra haroşa örün. Sonra bir sıra ör,1 sıra 2 kes ,1 arttır,2 kes bir arttır. Bu sıraya kurdaleyi geçirin.  2 sıra daha haroşa örün. 22 ilmek haroşe ördükten sonra beyaz ipliği bağlayın. 10 ilmek örün.10. ilemeğin  yanındakiyle kesin.  Geri...

Sonraki Sayfa »