Etiket Arşivi: boncuklu patik

boncuklu örgü patik

Malzemeler: 1 adet siyah örgü ipi 10 numara örgü tığı Boncuk YAPILIŞI: İlk olarak 20 adet zincir çekip üzerini dolgu yapıyoruz.Patiğimizin taban kısmını ördükten sonra patiğimizin yüzey kısmını örüyoruz.Daha sonra patiğimizin boncuklarını iple diktikten sonra patiğimizin süsleme aşamasını tamamladıktan sonra patiğimizi kulllanım aşamasına getiriyoruz.

Devamını Oku »

Sarı boncuklu fiyonklu örgü patik

Patiğimiz 3 numara örgü şişi ile işlenilmiş bir patik modelidir.   Patiğimiz haroşa ve düz örgü ile işlenilmiştir.   Fiyonklu ve boncuklu işlenilmiş olan bu patik değişik ve alımlı durmuştur.   İşte örgü patik modeli.

Devamını Oku »

Pembe örgü boncuklu patik

Bugün çok cicili bebek patik modeli var.   İncili olan bu el örgüsü patik çok gösterişli el örgüsü patik modelidir.   Değişik ve güzel olan el örgüsü patik modelini sizlerle paylaşıyorum.

Devamını Oku »

Pembe boncuklu örgü bebek patik

Kış aylarında çocuklarınıza şık değişik ve güzel olan bir patik modeli örmek eminim sizleri çok mutlu edecektir.   Tığ ile taban kısmından 10 zincir çekilerek başlanan örgü bebek hırkamız çok gösterişli durmaktadır.   Her sırada arttırılan örgümüz çok şık ve göterişli durmaktadır.   Renk uyumunun süper yapıldığı bu patiğimiz değişik ve şık durmaktadır.   İşte örgü patik modeli.  

Devamını Oku »

Boncuklu örgü bayan patikleri

Bayan patiklerimiz şık duran boncuklu bayan patik modelimizdir.Bayan patiklerimiz son günlerde çok moda olan boncuklu bayan patik modellerindendir.Boncuklu patikler çok şık durmakla birlikte çok şıkta gözükmektedir.Bayan patiklerimiz çeyizlerede örülüp koyulacak harika örneklerdendir.Siz bayanlarımız değişik ve farklı renklerde ördüğünüz zaman güzel duracağından çok eminimm…Buyrun siz çok sevdiğim takipçilerim için bayan patik modellerim 🙂   Bayan patiklerimiz soğuk kış aylarında ayaklarınızıda ısıtcak ...

Devamını Oku »
Social Media Tabs