"boncuklu patik" ile Etiketlenen Yazılar

boncuklu örgü patik

Malzemeler: 1 adet siyah örgü ipi 10 numara örgü tığı Boncuk YAPILIŞI: İlk olarak 20 adet zincir çekip üzerini dolgu yapıyoruz.Patiğimizin taban kısmını ördükten sonra patiğimizin yüzey kısmını örüyoruz.Daha sonra patiğimizin boncuklarını iple diktikten sonra patiğimizin süsleme aşamasını tamamladıktan sonra patiğimizi kulllanım aşamasına getiriyoruz.

Sarı boncuklu fiyonklu örgü patik

Patiğimiz 3 numara örgü şişi ile işlenilmiş bir patik modelidir.   Patiğimiz haroşa ve düz örgü ile işlenilmiştir.   Fiyonklu ve boncuklu işlenilmiş olan bu patik değişik ve alımlı durmuştur.   İşte örgü patik modeli.

Pembe örgü boncuklu patik

Bugün çok cicili bebek patik modeli var.   İncili olan bu el örgüsü patik çok gösterişli el örgüsü patik modelidir.   Değişik ve güzel olan el örgüsü patik modelini sizlerle paylaşıyorum.

Pembe boncuklu örgü bebek patik

Kış aylarında çocuklarınıza şık değişik ve güzel olan bir patik modeli örmek eminim sizleri çok mutlu edecektir.   Tığ ile taban kısmından 10 zincir çekilerek başlanan örgü bebek hırkamız çok gösterişli durmaktadır.   Her sırada arttırılan örgümüz çok şık ve göterişli durmaktadır.   Renk uyumunun süper yapıldığı bu patiğimiz...

Boncuklu örgü bayan patikleri

Bayan patiklerimiz şık duran boncuklu bayan patik modelimizdir.Bayan patiklerimiz son günlerde çok moda olan boncuklu bayan patik modellerindendir.Boncuklu patikler çok şık durmakla birlikte çok şıkta gözükmektedir.Bayan patiklerimiz çeyizlerede örülüp koyulacak harika örneklerdendir.Siz bayanlarımız değişik ve farklı renklerde ördüğünüz zaman güzel duracağından çok eminimm...Buyrun...

Bayan patik modelleri

Malzemeler: 1 adet lila ip 100 gram lila boncuk 5 tığ Yapılılışı: İlk olarak  20 adet zincir çekip işlemeye başlıyoruz.Daha sonra zincirin üzerindeki dolgu yapıyoruz.Daha sonra tek tek boncukları işlediğimiz yerde takıyoruz.İlk olarak taban kısını örüyoruz.Daha sonra yüz kısmını işliyoruz.İki parçayı birleştirip patiğimizi tamamlıyoruz. (daha&helliip;)

Bayan patik modelleri

Örgü bayan patiğimiz 1 adet patik ipi ile örülmüştür.Patiğimiz 5 şiş ile işlenmiştir.2o ilmekle burun kısmından işlenmeye başlanmıştır.Patiğimiz tek parça olarak işlenmiştir.Arttırılarak her sırada işlenmiştirİşlenilip biten patiğimizin üzeri boncukla süslenmiştir. (daha&helliip;)

Bayan patik modelleri

Örgü bayan patiğimiz 1 adet ip ile örülmüştür.Örgümüz 3 numara örgü şişi ile örülmüştür.Patiğimiz 2 parça olarak işlenmiştir.İlk olarak 50 ilmekle başlanmıştır.2 ters,2 düz olarak lastik işlenmiştir.Daha sonra üçgen şekilde kesilerek bağcık kısmına gelinceye kadar örülmüştür.Daha sonra alt kısımdan dikilerek tamamlanmıştır.Üzerine boncuk dikilerek...