Etiket Arşivi: bohça kenarı

İğne oyası bohça kenarı

İğne oyaları son yılların en yaygın olan el emeğidir. İğne oyasının şimdide sizlere bohça kenarı olarak uygulanmış halini yayınlıyorum sizler için.. İşte iğne oyası bohça kenarı.

Devamını Oku »

Dantel bohça kenarı

Dantel bohça kenarı çok güzel ve yıllardır kullanılan bir örgü modelidir. Tığ ile işlenilmiş dantel bohça kenarı şık ve güzel durmuştur. İşte sizlere değişik ve güzel bohça kenarı..

Devamını Oku »

Dantel bohça kenarı modeli

Bayanlar elimizde çok güzel olan bir dantel bohça modeli bulunmaktadır.   Dantel bohça tığ ile işlenilmiştir.   Zincir ve dolgu ile işlenilen örgü bohça kenarı gösterişli olan bir bohça kenarı modelidir.   İşte dantel bohça kenarı.  

Devamını Oku »

Dantel bohça kenarı modeli

Bayanlar elimizde şık ve güzel olan bir örgü dantel bohça kenarı modeli bulunmaktadır.   50 numara örgü dantel  ipi işlenilen örgümüz değişik kullanışlı ve güzel durmaktadır.   Zincir ve kutucuk ile işlenilmiş olan örgü bohça kenarımız değişik ve güzel durmaktadır.   Bohçalarınızın kenarlarını güzelleştirmek için yapılan örgümüz gösterişli olan bir örgü modelidir.  

Devamını Oku »

Dantel güllü örgü bohça modeli

Çeyizlerimiz için dantel bohça kenarları çok kullanışlı olan bir örgü modelidir. Dantel bohça kenarımız güllü olan bir dantel modelidir. Dantel bohçamız tığ ile işlenmeye başlamış olan zincir ile başlanıp dolgu yapılmış olan bir örgü modelidir. Arttırmalar ve eksiltmeler ile yapılan örgü dantel bohça kenarımız çok harika bir örgü modelidir. Sizde çeyizlik dantel modeli arıyorsanız bohça kenarımıza göz atın derim ..

Devamını Oku »
Social Media Tabs