"bluzlar" ile Etiketlenen Yazılar

Köpekli kız çocuk bluz

Kız çocuklarınıza askılı yazlık bluz örmek isteyenler işte size şık bir örgü..   Askılı ve kullanışlı olan bu örgü bluz çok güzel durucaktır.  

Çiçekli örgü bayan bluz

Çiçekli örgü bayan bluz şık ve güzel durmuştur.   Tığ ile işlenilmiş olan bu bayan bluz alımlı durmuştur.   İşte yazlık örgü bayan bluz.

Gri yazlık örgü bayan bluz

Bayanlar elimizde sizler için şık ve güzel olan bir bluz modeli bulunmaktadır.   Değişik ve güzel duran bu örgü bluz yazın giyilecek şık bir örgü modelidir.   İşte örgü bluz.

Askılı yazlık örgü bayan bluz

Bayanlar bu yaz giymeniz için sizlere çok şık olan bir örgü bluz modeli bulunmaktadır.   Oldukça kullanışlı ve güzel olan bu örgü bluz modelini sizlerle paylaşıyorum.   İşte bayan bluz.

Yazlık örgü bayan bluz

Bayanlar elimizde sizler için şık ve güzel olan bir örgü bluz modelimiz var..   Oldukça kullanışlı olan bu örgü bluz yaz aylarında giyilecek harika bir örgü modelidir.   İşte örgü bayan bluz.

Bayanlar için örgü yazlık bluz

Bayanların en vazgeçmediği bir örgü modelidir. Alımlı ve güzel olan bu bayan bluz çok değişik duran bir örgü bluzudur. Bu yaz giyebileceğiniz modern bir örgü bayan bluz.

Düğmeli örgü kız çocuk bluz

Kız çocuklarınız için harika bir yazlık bayan bluz modeli var hanımlar .   Çok şık kullanışlı ve güzel olan bu örgü bluz yapraklı örgü modeli ile işlenilmiştir.   Alt kısmı düz örgü ile işlenilmiş olan bu örgü bluz modelini sizler için paylaşıyorum..   İşte örgü bluz.  

Kız çocukları için örgü bluz

Bugün kız çocuklarınız için çok şık ve güzel olan bir örgü bluz modelini paylaşıyoruz sizler için.. Oldukça güzel ve alımlı olan bu örgümüz çok gösterişli durmuştur. Yazlık olarakta giydireceğiniz bu örgü bluz modelini sizler için paylaşıyorum. İşte örgü bluz.

Beyaz kısa kol örgü çocuk bluz

Çocuklarınız için örgü bluz işlemek isteyen hanımlar işte size şık ve güzel olan örgü bluz.   Kısa kol bluz tığla örülmüş olan bir örgü bluz modelidir.   Şık ve değişik olan bu örgü bluzu sizler iççin paylaşıyorum.

Beyaz örgü kısa kol bayan

Bayan örgü bluzumuz çok güzel duran bir bluz modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan örgü blumuz değişik ve güzel durmaktadır.   Gösterişli ve güzel bu bayan bluzumuzu yayınlıyoruz.      

Sarı örgü bayan yazlık bluz

Bayanlar için yapılmış olan bu örgü bayan bluz değişik ve güzel durmaktadır.   Delikli ve ince olan örgü bayan bluz değişik ve güzel durmaktadır.   Renkli ve güzel olan bu örgü bayan bluzu sizler için yayınlıyorum.  

Renkli iplerden örülmüş bayan bluz modeli

Malzemeler:   *Renkli örgü ipi *10 numara örgü tığı   YAPILIŞI:   İlk olarak tığımızla 5 aadet zincir çekiyoruz.   Daha sonra zincirimizi kapatıp ipi dolayıp içerisine batıp çıkarak yapılan yuvarlağın içerisini dolduruyoruz.   Diğer sırada ise dörderli dolgu yapıp tek ipte bir çekişte çekiyoruz.   Bulumuzdaki her motifte aynı işlemi uyguluyoruz.   Motiflerimizi birleştirmek için 10 'lı...

Turuncu örgü bayan bluz moeli

Bayanlar için tasarlanmış olan bu örgü elbise değişik ve güzel duran bir elbise modelidir.   Farklı değişik ve güzel örülmüş bu elbise tığ ile işlenilmiştir.   Sıra sıra işlenilmiş olan örgü elbisemiz değişik ve gösterişli olan bir örgü elbise modelidir.   Ajurlu işlenilmiş olan bu örgü elbisemiz çok gösterişli...

Beyaz tığ işi örgü bayan bluz

Bayanlar bahar aylarında oldukça şık ve değişik olan bir bayan bluz işlemeye ne dersiniz ? Değişik ve güzel olan örgü bayan blzu giyilmeye değer bir bayan bluz modelidir. Zincir ile başlanıp dolgu ile devam edilen örgü bayan bluz uzun kolarak işlenilmiş olan bir bayan bluz...

Mavi örgü bayan bluz

Malzemeler: *Mavi örgü ipi *9 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak örgü motiflerimizi işliyoruz. Örgü bluzumuzu motiflerimizi birleştirip bluzumuzu birleştiriyoruz. Yaka kısmı geniş olan bluzumuz değişik ve güzel durmaktadır. Oldukça şık ve güzel olan örgümüz değişik ve güzel durmaktadır. İşte örgü yazlık bluz.

Beyaz yazlık örgü bayan bluz

Malzemeler: *Beyaz örgü ipi *8 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak 150 adet zincir çekiyoruz. Daha sonra zincirimizin üzerini dolgu yapıyoruz. İşledikçe aralıklar ve dolgu yapıyoruz. Böyle düze devam ediyoruz. Daha sonra üst kısmı ajur ve örümcek örüp yazlık bluzumuzu tamamlıyoruz. İşte örgü bluzumuz.

Sonraki Sayfa »