Etiket Arşivi: bere örneği

Figürlü çocuk bere

Sevgili hanımlar elimizde çocuklarınız için çok şık bir bere modeli bulunmaktadır.   Örgü beremiz tığ ile işlenmiş olan bir bere modelidir.   Beremiz tığ ile sık iğne işlenilerek yapılmış olan bir bere modelidir.   Yuvarlak işlenilen bere her sırada arttırılarak işlenmiş olan bir bere modelidir.

Devamını Oku »

Renkli bere modeli

Çocuklarınıza şık bir örgü bere örmeye ne dersiniz hanımlar. Tığ ile işlenilen bu beremiz çok şık durmuş olan bir bere modelidir. Kenarlarındaki püskülü bereye ayrı bir hava kazandırmıştır. İşte el örgüsü bir bere.

Devamını Oku »

Pembe örgü kız çocuk bere

Kız çocuklarınıza değişik ve güzel olan bir örgü bere işlemeye ne dersiniz ? Şık ve güzel olan bu bere giyilmeye değer bir bere modelidir. İşte sizlere güzel bere modeli daha..

Devamını Oku »

Balıklı örgü bere modeli

Balıklı bere çok kullanışlı olan bere modelidir. Tığ ile renkli ipliklerle işlenilmiş olan bu bere çok güzel durmuştur. Zincir dolgu sık iğne ile işlenilmiş olan bu örgümüzü sizler için paylaşıyorum. İŞte örgü bere.

Devamını Oku »

Kırmızı örgü çocuk bere

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü bere işlemeye ne dersiniz ? Şiş ile işlenilmiş olan el örgüsü bere kışlık duran bir modelidir. İşte kışlık kırmızı örgü bere.

Devamını Oku »
Social Media Tabs