"bere modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Mavi çiçekli örgü bere

Bayanlar bu kış aylarında şık ve güzel olan bir örgü bere modeli paylaşıyorum sizinle.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü bere değişik ve şık ve güzel durmaktadır.   Oldukça kolay ve şık olan bu bereyi sizler için yayınlıyorum.

Beyaz örgü bayan bere modelleri

Bereler kış aylarında en çok kullanılan bir bere modelidir.   Değişik ve güzel olan bu bere haroşa düz örgü modelidir.   Lastik ile işlenilen bu örgü bere değişik ve oldukça şık ve güzel olan bir örgü bere modeli bulunmaktadır.   İşte örgü bere.

Eflatun ponponlu bere

Bayanlar kış aylarında çocuklarınıza kışlık ve güzel olan bereler işlemeye ne dersiniz ?   Farklı gösterişli ve güzel olan bere çocuklarınıza kolayca öreceğini bir bere modelidir.   İşte çocuklarınız için örgü bere.  

Şirin örgü çocuk bereleri

Tığ ile işlenilmiş bereler çok şık ve gösterişli durmaktadır.   Farklı değişik ve güzel olan bu bere çocuklarınızda ilgi çekecek bir bere modelidir.   İşte değişik ve gösterişli örgü bere modeli.

Şişle işlenilmiş örgü bere

Oldukça şık ve güzel olan bir örgü beberemiz kış ayalarında çocucklarınızı başını ve kulaklarını soğuktan koruyacak olan bir bere modelidir. Şiş ile işlenilmiş olan örgü beremiz dayankılı ve uzun yıllar kullanacağınız bir bere modelidir. Ponponlu olan örgü beremiz bam başka güzelliğe sahip olan bir bere...

El işi örgü çocuk bere

Elde şiş ile işlenilmiş bereler bayanların çok ilgisini çekmektedir.   Haroşa ve düz örgü ile işlenilmiş olan örgü bere çok değişik ve farklı durmaktadır.   İşte şişle işlenilmiş olan örgü bere modeli.

Ayıcıklı örgü çocuk bere

Hanımlar kış aylarında çocuklarınıza şık olan bir örgü bere örmeye ne dersiniz ?   Değişik şık ve kullanışlı olan bu örgü bereyi gördüğünüzde çok beğeneceksiniz.   Farklı değişik olan bu örgü modeliniz sizler için paylaşıyorum.   İşte ayıcıklı örgü bere.

Sarı tığ işi örgü çocuk atkı bere

Tığla işlenilen atkı ve bereler çok kolay işlenilen örgülerdir.   Farklı değişik ve güzel duran bu atkı ve bere zincir üzerine dolgu yapılarak işlenilmiştir.   Örgünün en kolay tekniği ile işlenilen bu örgümüz kış aylarında çocuklarınıza kullanacağınız en güzel örgü modelidir.   İşte örgü atkı ve bere modeli.

Çiçekli örgü bere modeli

Malzemeler:   *Pembe örgü ipi *Beyaz örgü ipi *8 numara örgü ipi   YAPILIŞI:   İlk olarak 6 adet zincir çekiyoruz.   Daha sonra çekilen zinciri kapatıp üzerini dolgu yapıyoruz.   Yuvarlak şekilde arttırarak işliyoruz.   Her sırada arttırarak örgümüzü işliyoruz.   Püskül ve üzerindeki süslemeleri yaptıktan sonra beremizi tamamlıyoruz.  

Pembe kız çocuk örgü bere

Kış aylarında çocuklarımıza kullandığımız en değerli örgüdür bereler. Kalın şiş ile ve ip ile işlenilmiş olan örgü bereler çocuklarınız için çok kullanışlı olacaktır. Düz örgü ve pirinç işi işlenilmiş olan bu örgü bereyi sizler için yayınlıyoruz. İşte örgü bere..  

Örgü saçlı örgü kız çocuk bere

Malzemeler: *Renkli örgü ipi *6 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak 8 adet zincir çekiyoruz. Daha sonra çekilen zincirin içerisine 10 adet dolgu yapıyoruz. Diğer sıralarda arttırıyoruz. Yuvarlak şekilde istenilen büyüklükte şlenilen bu örgümüz tamaladıktan sonra uzun ipler keserek berenin kenarına tığ ile takıyoruz. Takılan ipleri örerek beremizi tamamlıyoruz.. İşte örgü bere...

Bebekleriniz için örgü bere

Soğuklar başladı... Bebeklerinizin ve çocuklarınızın başlarına şık ve gösterişli olan bir örgü bere örmeye ne dersiniz ? Çok güzel ve gösterişli olan kışlık bere modelini sizlerle paylaşıyorum..   İşte kışlık bere....  

Bayan örgü bereler

Kış aylarında örgü bereler başımızı soğuktan korumak için en ideal örgüdür. Kışlık başınızı soğuktan korumak için değişik ve birbirinden güzel olan örgü bere modelleri ile başınıza şık bereler örebilirsiniz. Şık olan bu bayan bere modelini sizler için paylaşıyoruz.  

Bayan örgü bereler

Kış aylarında örgü bereler başımızı soğuktan korumak için en ideal örgüdür. Kışlık başınızı soğuktan korumak için değişik ve birbirinden güzel olan örgü bere modelleri ile başınıza şık bereler örebilirsiniz. Şık olan bu bayan bere modelini sizler için paylaşıyoruz.  

Mavi örgü bebek modeli

Bayanlar örgü beremiz çok güzel bir bere modelidir.   Tığ ile işlenilmiş örgü bere değişik ve güzel kışlık olan bir bere modelidir.   Oldukça şık ve güzel olan bu örgü bere değişik ve şık durmaktadır.  

Sonraki Sayfa »