"bere modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Kulaklıklı örgü çocuk bere

Sevgili hanımlar elimizd çok şık ve çok güzel olan bir örgü modelimizi bulunmakatadır.   Evet hanımlar çocuklarınız için kış aylarında şık ve güzel olan örgü modelini sizde kendi bebeklerinize örmeye ne dersiniz ?   Bu beremiz şiş  ile işlenmiş olan bir bere modelidir.

Figürlü el örgüsü çocuk bere

Bayanlar elimizde değişik ve şık olan bir örgü bere modeli bulunmaktadır.   Tepe kısmından işlenmeye başlayan bu örgü bere sık iğne ile işlenilmeye başlanmıştır.   Değişik ve güzel olan bu el örgü bere değişik ve güzel durmuştur.   İşte bere modelimiz.

Fuşya örgü çocuk atkı bere

Sevgili hanımlar kız çocuklarınıza şiş ile işleyeceğiniz harika olan bir örgü modelimiz var elimizde.   Şiş ile haroşa işlenilmiş olan örgü atkı ve bere değişik ve çok güzel durmuştur.   İşte örgü atkı modeli.

Baykuşlu çocuk bere

Çocuklarınıza değişik ve güzel bir bere örmeye ne dersiniz ?   İşte şık ve değişik bir örgü bere modeli.   Baykuşlu örgü bere.

Renkli örgü bere

Kışlık örgü bere değişik ve güzel bere modelidir.   Farklı şık bere tığ ile işlenilmiş olan gösterişli bir bere modelidir.   Çok güzel olan bu bere modelini sizlerle paylaşıyorum.

Ninja kaplumbağa bereler

Çocuklarınıza değişik ve farklı bir bere modeli işlemeye ne dersiniz ?   Farklı kullanışlı şık ve güzel olan bu bere modelini sizlerle paylaşıyorum.   İşte örgü bere..

Çiçekli bayan örgü bere modeli

Bereler çok değişik olan bir bere modelidir.   Farklı kullanışlı ve şık olan bu bere evlerinize çok yakışacak olan bir bere modelidir.   İşte bere.  

Kulaklı bebek örgü kışlık şapka

Kulaklıklı örgü bere değişik ve şık durmuştur.   Kışlık ve kullanışlı olan örgü bere değişik ve gösterişli durmuştur.   İşte kışlık örgü bere.

Şık çocuk bere modelleri

Çocuklarınız için şık ve kullanışlı bere modelleri işlemeye ne dersiniz ?   Tığ ile işlenilmiş olan bu bere çok kolay işlenilen bir bere modelidir.   İşte çocuklarınıza şık ve güzel bere modeli.

Gri kışlık örgü bayan bere

Bayanlar elimizde sizler için şık ve güzel bir bere modeli var elimizde.   Kullanışlı olan örgü bere uzun saçlı bir bayan iseniz kolayca kullanacağınız bir modelidir.   Kışlık ve kullanışlı olan bu bere modelini sizler için paylaşıyorum.

Mavi çiçekli örgü bere

Bayanlar bu kış aylarında şık ve güzel olan bir örgü bere modeli paylaşıyorum sizinle.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü bere değişik ve şık ve güzel durmaktadır.   Oldukça kolay ve şık olan bu bereyi sizler için yayınlıyorum.

Beyaz örgü bayan bere modelleri

Bereler kış aylarında en çok kullanılan bir bere modelidir.   Değişik ve güzel olan bu bere haroşa düz örgü modelidir.   Lastik ile işlenilen bu örgü bere değişik ve oldukça şık ve güzel olan bir örgü bere modeli bulunmaktadır.   İşte örgü bere.

Eflatun ponponlu bere

Bayanlar kış aylarında çocuklarınıza kışlık ve güzel olan bereler işlemeye ne dersiniz ?   Farklı gösterişli ve güzel olan bere çocuklarınıza kolayca öreceğini bir bere modelidir.   İşte çocuklarınız için örgü bere.  

Şirin örgü çocuk bereleri

Tığ ile işlenilmiş bereler çok şık ve gösterişli durmaktadır.   Farklı değişik ve güzel olan bu bere çocuklarınızda ilgi çekecek bir bere modelidir.   İşte değişik ve gösterişli örgü bere modeli.

Şişle işlenilmiş örgü bere

Oldukça şık ve güzel olan bir örgü beberemiz kış ayalarında çocucklarınızı başını ve kulaklarını soğuktan koruyacak olan bir bere modelidir. Şiş ile işlenilmiş olan örgü beremiz dayankılı ve uzun yıllar kullanacağınız bir bere modelidir. Ponponlu olan örgü beremiz bam başka güzelliğe sahip olan bir bere...

Sonraki Sayfa »