"bere modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Erkek çocukları için şık bere modeli

Erkek çocuk anneleri örgü modelleri ararken çok zorlanır.   Nedense erkek çocukları modeller pek kısıtlıdır örgü dünyadında.   Bugün kışa yaklaşırken sizlere çok kullanışlı olan bir örgü bere modeli paylaşıyorum.   Tığ ile işlenilmiş olan örgü bere çok şık duran bir örgü bere modelidir.   Çocuklarınız her renk iplikte zevkinize uygun...

Kırmızı örgü bere

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü bere işlemeye ne dersiniz ? Şiş ile işlenilmiş olan el örgüsü bere kışlık duran bir modelidir. İşte kışlık kırmızı örgü bere.

Renkli örgü çocuk bere

Çocuklarınıza örgü şık bere işlemeye ne dersiniz ?   Şık kullanışlı olan bu örgü bere şiş ile renkli ipliklerle işlenilmiş olan bir bere modelidir.   İşte renkli örgü çocuk bere.

Lila örgü çocuk bere

Sevgili hanımlar elimizde kış aylarında çocuklarınıza giydirmeniz için harika bir bere modeli var.   Evet hanımlar beremiz çok güzel olan bir bere modelidir.   Lila örgü ipi ve örgü şişi ile yapılmış olan bu örgümüz çok güzel olan bir bere modelidir.   Bugün ki resmimizde beremizin şema şema işleesi...

Sarı örgü kışlık bere modeli

Kışlık beremiz şık ve güzel olan bir örgü modelidir.   Değişik ve gösterişli olan bu beremiz çok kullanışlı durmuştur.   İşte örgü bere modelimiz.

Çiçekli örgü bere

Kız çocuklarınıza değişik ve güzel olan bir örgü bere işlemeye ne dersiniz ? Şık ve güzel olan bu bere giyilmeye değer bir bere modelidir. İşte sizlere güzel bere modeli daha..

Yeşil bebekli örgü çocuk bere

Çocuklarınıza şık bir bere örmeye ne dersiniz ? Bugün size şiş ile işlenilmiş değişik ve güzel olan bir örgü bere modeli paylaşıyorum. Düz örgü ile işlenilen bere alımlı ve şık duran bir bere modelidir. İşte sizlere şık örgü bere modeli hanımlar.

Renkli örgü çocuk bere

Bugün sizler için şık ve güzel bir örgü bere modeli paylaşmak istiyoruz. Bere modelimiz 80 ilmek ile başlanımıştır. 2 düz 2 ters örgü ile işlenilmeye başlanılmıştır. Lastik işlenildikten sonra düz örgü işlenilmiştir. Renkli ipliklerin kullanılması ile işlenilen örgü beremizi sizlerle paylaşıyorum.

Kışlık örgü çocuk bere

Örgü beremiz 4.5 numara örgü şiş ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Örgümüze 2 düz 2 ters ile işlenilmiş olan örgü modelidir.   7 cm lastik işledikten sonra 2 sıra  horaşa örün.   Sonra düz örgü işledikten sonra verev olacak şekilde haroşa işliyoruz.   Tepe kısmında büzüştürülerek beremizi tamamlıyoruz.  

Çilek örgü bere modeli

Beremiz şiş ile işlenilmiş olan bir bere modelidir.   Değişik ve gösterişli olan bu örgümüz lastik ve düz örgü ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Düz örgü ile işlenilmiş olan örgümüzü sizlerle paylaşıyorum.

İki renkli örgü bere

Bayanlar elimizde sizler için çok kullanışlı olan bir örgü bere modeli var.   Değişik ve gösterişli olan bu örgü bere kış aylarında  kullanışlı olan bir bere modelidir.   İşte örgü bere.

Bayanlar için mavi fiyonklu örgü bere

Örgü bereler kış aylarında çocuklarınız için en çok kullanılan örgü modelidir.   Değişik ve gösterişli olan örgü bere değişik ve gösterişli durmaktadır.   Sizde kendinize bu bere modelini her türlü iplik rengiyle işleyebilirsiniz.  

Şiş ile işlenilmiş olan örgü bayan bere

Bayanlar kendinize kışlık olan el örgüsü bere modelini işlemeye ne dersiniz ?   Oldukça şık ve gösterişli olan el örgüsü bere kış aylarında sizlere yakışacak olan bir bere modelidir.   İşte el örgüsü bere modeli.

Baston işi örgü bere

Bereler kış aylarının en çok kullanılan el örgüsüdür.   Kışın özellikle soğuk şehirlerde kullanılan örgüsü  olan bereler değişik ve gösterişli durmuştur.   Sizde örmek için farklı bere modeli arıyorsanız işte el örgüsü bere.

Kulaklıklı örgü çocuk bere

Sevgili hanımlar elimizd çok şık ve çok güzel olan bir örgü modelimizi bulunmakatadır.   Evet hanımlar çocuklarınız için kış aylarında şık ve güzel olan örgü modelini sizde kendi bebeklerinize örmeye ne dersiniz ?   Bu beremiz şiş  ile işlenmiş olan bir bere modelidir.

Figürlü el örgüsü çocuk bere

Bayanlar elimizde değişik ve şık olan bir örgü bere modeli bulunmaktadır.   Tepe kısmından işlenmeye başlayan bu örgü bere sık iğne ile işlenilmeye başlanmıştır.   Değişik ve güzel olan bu el örgü bere değişik ve güzel durmuştur.   İşte bere modelimiz.

Sonraki Sayfa »