Etiket Arşivi: bere modeli

Gri örgü erkek atkı ve bere takımı

Bayanlar bugün eşleriniz için çok beğendiğiniz atkı ve bere takımı ile karşınızdayım. İşte örgümüzün anlatımı. Bere:  Dairesel iğne üstünde yuvarlakta çalıştı. İcap ederse çift sivri iğnelere geçin. Karisma ile 146 mm çapında dairesel iğne ebadında 3,5 mm’lik bir şapka üstüne. 1 tur. İşyeri kaburga = 9 santimetre üzere k 1 / p 1. Örme agresifliğini k 1 öneğini mühimdir; 44-40’lar ...

Devamını Oku »

Figürlü çocuk bere

Sevgili hanımlar elimizde çocuklarınız için çok şık bir bere modeli bulunmaktadır.   Örgü beremiz tığ ile işlenmiş olan bir bere modelidir.   Beremiz tığ ile sık iğne işlenilerek yapılmış olan bir bere modelidir.   Yuvarlak işlenilen bere her sırada arttırılarak işlenmiş olan bir bere modelidir.

Devamını Oku »

Kışlı bayan bere modeli

Bayanlar elimizde sizler için çok şık bir örgü bere modeli var.   Şiş ile işlenilmiş olan bu bere oldukça güzel durmuştur.   Alımlı ve güzel olan bu bere modelini siz örgü sever arkadaşlarımla paylaşıyorum.

Devamını Oku »

Farklı örgü bere

Örgü beremiz değişik ve güzel bir bere modelidir.   Şık ve farklı olan bu bere çok şık güzel durmaktadır.   İşte şık bir bere modeli.

Devamını Oku »

Çilekli örgü bere modeli

Örgü beremiz üç renkli ip ile örüyoruz.Örgümüzü tığ ile örüyoruz.İlk olarak zincir çekip zinciri kapatıp içeresine drapzın yaparak yuvarlak şekilde işliyoruz.Daha sonraki sıralarda arttırarak işliyoruz.Beremizin kenar kısmını sık iğne yaparak tamamlıyoruz.Son olarak süslemesini yaptıktan sonra beremizi kullanım aşamasına getiriyoruz..

Devamını Oku »
Social Media Tabs