"bebek takım" ile Etiketlenen Yazılar

Erkek çocukları için örgü takım

Bayanlar erkek çocuğu annesi iseniz elimizde sizler çok şık bir örgü yelekli takım var. Oldukça işlenilmesi kolay olan örgümüzde haroşa ve düz örgü kullanılmıştır. Şık ve güzek olan bu örgümüzü sizler için paylaşıyorum. İşte el örgüsü takım.

Renkli örgü bebek takım

Renkli örgü bebek takım kışlık olan bir örgü modelidir. Değişik ve güzel olan bu örgü takım çok alımlı durmuştur. İşte çocuklarınıza şık olan örgü takım.

Pembe beyaz renkli örgü takım

Kışın çocuklarınıza en fazla giydirilen örgüdür. Şiş ile işlenilmiş olan örgümüz düz örgü haroşa örgü ve ajurlu örgü ile işlenilmiş olan bir örgü modeldir. İki renkli olan örgümüz çok şık durmuştur. İşte el örgüsü çocuk takım.

Gri örgü tulumlu bebek takım

Bebeklerinize tulumlu bir örgü bebek takımı işlemeye ne dersiniz ?   Farklı şık ve güzel olan bu örgü tulum değişik ve alımlı durmuştur.   İşte şık bebek takımlardan biri daha.

Renkli ipten işlenilmiş örgü takım

Bebeklerinize değişik ve güzel olan örgü takım değişik ve güzel durmuştur.   Şiş ile işlenilmiş olan bu örgü takım çok kullanışlı olan bir örgü takımdır.   İşte örgü bebek takım.

Renkli örgü bebek takım

Çocuklarınıza şık olan bir örgü hırka işlemeye ne dersiniz ?   Tığ ile işlenilmiş olan bu takım oldukça şık ve güzel durmuştur.   İşte şık ve güzel olan örgü takım modelidir.  

Beyaz çocuk örgü takım

Çocuklarınıza şık ve gösterişli örgü takım işlemeye ne dersiniz ?   Değişik gösterişli ve şık olan bu örgü takım  çok gösterişli durmaktadır.   İşte örgü takım.

Çocuklarınız için örgü takımlar

Çocuklarınıza giydirmeyi en sevdiğiniz örgüler örgü takımlar.   Bugün sizlerle tığla işlenilmiş olan bir örgü takım paylaşıyoruz.   İki renk iplik kullanılarak uygulanmış olan bu örgü takım değişik ve güzel durmuştur.   İşte örgü çocuk takımları.

Çiçek motifli örgü kız çocuk hırka bere

Kızlarınıza şık bir ikili takım işlemeye ne dersiniz ?   Şiş ile ajurlu örgü tekniğe ile işlenilmiş olan bu örgü ikili takım şık durmuştur.   İşte el örgüsü ikili takım.

Mavi el örgüsü bebek takım

Mavi örgü çocuk takımımız oldukça şık ve güzel olan bir örgü takım modelidir.   Bebekleriniz için işlenilmiş olan örgü modellerimiz gerçekten çok kullanışlı olan örgü modelidir.   Şiş ile işlenilmiş olan örgümüz düz ve ajurlu olan örgü modelidir.   Oldukça şık ve güzel olan örgü takımımız ile çocuklarınıza giydirilecek...

Ajurlu örgü bebek hırka,bere,patik

Örgüler arasında en değerli olan örgü bebek örgüleridir.   Şiş ile işlenilmiş olan örgüler en kullanışlı ve sıcak tutacak olan örgü modelidir.   Ajurlu olan örgü modelini sizlerle paylaşıyorum.   Şık olan bu örgü 3'lü örgü takımı sizler için yayınlıyoruz.

Ayıcıklı örgü bebek takım

Örgüler son yıllarda çok rövanşta ve çok kullanışta.   Şiş ile işlenilen örgüler daha çabuk işlenildiğinden bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir.   Çocuklarınızı soğuktan korumak amaçlı ve kullanışlı olan örgüler çocuklar için idealdir.   İşte örgü çocuk takım.

Kışlık örgü bebek takım

Çocuklarınıza bu kış şık ve değişik olan bir örgü örmeye ne dersiniz ?   Örgümüz şiş ve tığ ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Düz örgü ve lastik tekniği kullanılarak işlenilmiş olan örgümüz çok güzel duran bir örgü modelidir.   İşte örgü bebek takım.

Çiçekli bebek takım

Çiçekli bebek takım çok kışlık bir takım modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan örgü takımımız değişik durmuştur.   Oldukça şık ve güzel duran bu takımı sizler için yayınlıyoruz.   Sizde farklı iplik renkleri ile bu takımı işleyebilirsiniz.

Bebekler için örgü patik ve saç bandı

Kız çocukları için çok cici duracak olan bu örgüyü gördüğünüzde sizde çok beğeneceksiniz.   Tığ ile işlenilmiş beyaz ve pembe ip ile işlenilmiş olan bu örgü değişik ve şık durmaktadır.   Sizde farklı değişik ve güzel bir örgü ikili uyumlu takım arıyorsanız işte sizlere örgü saç bandı...

Çilekli örgü bebek takımı

Sevgili hanımlar elimizde bugün çok kullanışlı olan bir örgü modeli bulunmaktadır. Çiçekli bebek takım renkli örgü ipi ile işlenmiştir. Şiş ve tığ ile örülen örgüde yelekte tunus işi pantolonda ise düz örgü uygulanmıştır. İşte bebekleriniz için şık örgü takım.

Sonraki Sayfa »