Etiket Arşivi: bebek kazak

Kırmızı beyaz örgü çocuk kazak

Kazak modelimiz şık ve güzel duran bir kazak modelidir.   Oldukça alımlı ve şık duran bu örgü kazak kışlık ve erkek çocuklarımıza yakışacak olan bir örgü modelidir.   Sizde şık ve güzel olan bu örgümüzü sizler için paylaşıyorum.  

Devamını Oku »

Pembe gri kız çocuk örgü kazak

Kışlık kazak modelini çok beğeneceksiniz hanımlar. 3.5 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan bu örgü kazak 50 ilmek ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir. 3 sıra haroşa örgü ile işlenilmiş olan bu örgümüz üç sıra sonra 5 düz 5 ters olarak örülmüştür. Kol evine gelince 3,2,1 olarak kesilen örgümüz çok kullanışlı olan bir örgü modelidir. Oldukça şık olan bu örgü ...

Devamını Oku »

Pembe pirinç işi örgü kazak

Pembe örgü kazağımız iki tür iplik ile işlenilmiş olan bir kazak modelidir. Kazağımız sakallı ip ve düz örgü ipten işlenilmiş olan bir örgü modelidir. Alt kısmı sakallı ipten 80 ilmek ile işlenilmiştir. Alt kısmı düz örgü ile işlenilmiş olan örgümüz 7 cm işlendikten sonra pirinç işine geçilmiştir.

Devamını Oku »

Bebek kazak modeli

Kış ayları geldi çattı.   Kış aylarında çocuklarınıza farklı şık olan bir kazak modeli örmeye ne dersiniz ?   Çocuklarınızı sıcak tutacak olan bir çocuk kazak modeli..  

Devamını Oku »

Bebeklere kışlık el örgüsü kazak

Bebeklerinizi kışın soğuktan korumak için en değerli olan örgü bebekleriniz için kazaklardır. Değişik ve güzel olan bu örgü kazaklar ile bebekleriniz kışı sıcakcık geçirecek. Sizde değişik ve güzel olan bu örgü kazakta bebeklerinize örün.  

Devamını Oku »
Social Media Tabs