"bebek hırka" ile Etiketlenen Yazılar

Pembe pirinç ve baston işi örgü kız çocuk hırka

Kız çocuklarınız şık ve güzel olan bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Değişik ven gösterişli olan bu örgü hırka kışlık ve çocuklarınız için çok beğeneceğiniz bir örgü modelidir.   İşte örgü modeli.

Pembe kız çocuk örgü hırka

Sevgili hanımlar elimizde kız çocuklarınız için çok güzel olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Değişik ve güzel olan bu bebek hırkayı sizde çok beğeneceksiniz.   İşte örgü hırka.

Mavi örgü çocuk hırka

Kışın hırkalar çocuklarınıza en çok örgüdür hırkalar.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırka değişik ve güzel durmuştur.   İşte örgü hırka modeli.

Renkli iplerden işlenilmiş örgü patik

Bayanlar çocuklarınıza kışlık bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Şiş ile düz örgü ile işlenilmiş olan örgü hırkamız çok kullanışlı ve güzel olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka örneği örneği.

Papatyalı kız çocuk örgü hırka

Hırka modelleri değişik ve güzel durmuştur.   Şiş ile işlenilmiş örgü hırka kış aylarında kullanılacak bir hırka modelidir.   Değişik ve güzel duran bu hırka modelini sizler için yayınlıyorum.   İşte papatyalı hırka.

Renkli çiçek motifli örgü hırka

Sevgili hanımlar elimize şık ve gösterişli hırka modeli bulunmaktadır.   Düz örgü ile işlenilmiş olan örgü hırkamız çiçek motifleri ile güzelleştirilmiş olan bir hırka modelidir.   İşte hırka modeli.

Kırmızı beyaz düğmeli kız çocuk hırka

Bayanlar elimizde çok güzel  bir kız çocuk hırka modeli bulunmaktadır.   Hırka şiş ile işlenilmiş olan bir hırka modelidir.   Boyun kısmından işlenilmeye başlayan bu örgü hırka çok güzel durucak olan bir hırka modelidir.   İşte şık bir hırka modeli.

Renkli örgü kız çocuk hırka

Kız çocuk hırka çok gösterişli bir hırka modelidir.   Farklı değişik ve şık olan bu hırka çok şık durmuştur.   Çiçek motifleri süslenilmiş olan bu örgü hırka çocuklarınıza çok yakışacaktır.

Pembe beyaz tığ işi örgü çocuk hırka

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve çok güzel olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Farklı değişik ve güzel olan örgü hırka zincir üzerine dolgu yapılarak işlenilmiş olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka modeli.

Şiş işlenilmiş erkek çocuk hırka modeli

Hanımlar elimizde sizler için çok şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile işlenilmiş olan olan örgümüz düz örgü ve haroşa ile işlenilmiş olan bir örgüdür.   Bu kadar kolay ve basit olan bir örneği sizlerle paylaşıyorum.   İşte örgü hırka modeli.

Beyaz balık desenli hırka

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve kullanışlı olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile boyun kısmında işlenilen örgü hırka düz örgü tekniği ile işlenilmiş olan bir örgü hırka modelidir.   Şiş  kullanılarak örgü hırkalar uzun ömürlü olarak kullanılan örgülerdir.   İşte örgü hırka.

Kız çocukları için beyaz örgü hırka

Bayanlar elimizde sizler için değişik kullanışlı ve şık olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırka modelimiz düz ve pirinç örgü kullanılarak yapılmış olan bir örgü modelidir.   Farklı değişik güzel olan bu hırka belinde olan kemeri ile ayrı bir şıklık kazanmış...

Mavi kapşonlu örgü çocuk hırka

Kış aylarında çocuklarınıza şık kullanışlı olan bir örgü hırka modelidir.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırka baston işi yapılan bir örgü hırka örneğidir.   Sizde kışlık bir çocuk hırka modeli arıyorsanız işte kışlık örgü hırka modeli.    

Sarı beyaz örgü bebek hırka

Kış aylarında çocuklarınıza çok şık iki renk olan bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Değişik duran bu hırka çok güzeldir.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırkamız çocuklarınızın üzerinde çok güzel duracaktır.   İşte örgü hırka.

Kışlık örgü bebek hırka

Bu kış bebeklerinizi sıcak tututacak olan bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Şişle ajurlu olarak işlenilmiş olan örgü hırkamız değişik ve güzel durmaktadır.   Beyaz ipliğe renkli iplik karıştırılması ile tasarlanan bu güzel hırka çok gösterişli olan bir hırka modelidir.   Değişik ve güzel olan bu hırka...

Ayıcıklı örgü çocuk hırka

Bebekleriniz için değişik ve güzel olan bir örgü hırka modeline dersiniz ?   Düz örgü ve haroşa ile 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan örgü yelek değişik ve güzel durmaktadır.   30 ilmek ön parçalar işlenilmiştir.   Arka parça 60 ilmek ile tamamlanmıştır.   İşte ayıcıklı örgü bebek hırka..  

Sonraki Sayfa »