"bebek hırka" ile Etiketlenen Yazılar

Sakallı ipten pembe örgü hırka modeli

Bebek hırkaları kış aylarında çocuklarınıza giydirmek için en değerli bir örgü modelidir.   Kışın dışarıya çıkarmak için çocuklarınıza giydireceğiniz hırkalar gerçekten çok güzel olan bir hırka modelidir.   İki renk iplikle işlenilecek olan örgü hırka çok güzel olan bir hırka modelidir.   Sizde çocuklarınıza işlemek için şık bir örgü...

Tığla örülmüş örgü bebek hırka

Malzemeler: *Renkli örgü ipi *8 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak örgü hırkamızıa boyun kısmından başlıyoruz.   60 adet zincir çekiyoruz.   Daha sonra çekilen zincirin üzerine dolgu ve kutucuk yaparak örgümüzü arttırmaya başlıyoruz.   İstenilen ebata geldimi kol ve hırkanın diğer tarafını işliyoruz.   Kol kısmını bir sıra dolgu bir sıra kutucuk yapıyoruz.   Hırkanın alt...

Sarı örgü kız çocuk kısa kol örgü hırka

Malzemeler: *Sarı örgü ipi *4 numara örgü şişi YAPILIŞI: İlk olarak hırkamızın ön parçalarını işliyoruz. 30 ilmek ile örgümüze başlıyoruz. Bir sıra ters ve düz olarak işliyoruz.. Daha sonraki sıralarda düz örgünün üzerini haroşa,haroşanın üzerini düz örgü işliyoruz. 15 cm işledidkten sonra kol evine gelince Kenardan 5 haroşa 5 arkayı düz...

Sarı örgü kız çocuk kısa kol örgü hırka

Malzemeler: *Sarı örgü ipi *4 numara örgü şişi   YAPILIŞI: İlk olarak hırkamızın ön parçalarını işliyoruz. 30 ilmek ile örgümüze başlıyoruz. Bir sıra ters ve düz olarak işliyoruz.. Daha sonraki sıralarda düz örgünün üzerini haroşa,haroşanın üzerini düz örgü işliyoruz. 15 cm işledidkten sonra kol evine gelince Kenardan 5 haroşa 5 arkayı düz...

Bebekler için örgü hırka modeli

Bebeklerinize şık ve güzel olan bir hırka modeli örmeye ne dersiniz ? Şiş ile işlenilen hırkalar bebeklerinize çok yakışacaktır. Soğuktan koruyacak olan bu örgü hırka çok güzel olan bir hırka modelidir. İşte örgü bebek hırka..  

Beyaz çiçekli örgü hırka modeli

Çocuklar için çok şık ve güzel olan bu hırka kış aylarında çocuklara giydirilecek harika bir hırka modelidir.   Şiş ile düz örgü örgü işlenilerek yapılmış olan bu hırka çocuklarınıza çok yakışacaktır.   İşte örgü çocuk hırka.  

Gri örgü bebek hırka

Bebek hırka çok güzel ve gösterişli olan bir hırka modeli var.   4 numara örgü şişi ile işlenilen örgümüz düz örgü ve haroşe ile işlenilmiştir.   Şık ve gösterişli olan bu örgümüzü sizler için yayınlıyorum.  

Beyaz pembe örgü hırka modeli

Kış ayaları geldi.   Çocuklarınıza çok şık ve güzel olan bir örgü hırka işlemeye ne dersiniz ?   Tığ ile işlenilmiş bu şık ve güzel hırkayı sizler için yayınlıyoruz.   İşte örgü bebek hırka.  

Mavi örgü çocuk hırka

Kış ayları geldi .   Kışlık ve kalın olan bir çocuk hırkası örmeye ne dersiniz ?   Değişik kullanışlı ve güzel olan bu hırka çok güzel olan bir hırka modellidir.   İşte örgü hırka.  

Pembe bebek örgü hırka

Sevgili hanımlar elimizde çok güzel olan bir hırka modeli bulunmaktadır.   Değişik kullanışlı ve kısa olan bu bebek ve çocuk hırka her yerde çocuklarınıza kolayca giydireceğiniz bir örgü modelidir.   İşte pembe örgü hırka modeli.  

Mavi pirinç işi örgü bebek hırka

Kış ayları geldi çattı.   Bebekleriniz için değişik ve güzel olan bu hırka çok gösterişli olan bir hırka modelidir.   İşte mavi şık ve güzel hırka modeli.    

Tığ ile işlenilmiş olan örgü bebek hırka takımı

Bayanlar kız çocuklarınıza cicili bicili şık değişik işlenilmiş olan güzel olan bir örgü hırka takımı örmeye ne dersiniz ?   Değişik kullanışlı ve güzel olan hırkamız çok gösterişli olan bir hırka modelidir.   İşte şık ve gösterişli olan hırka modelimiz.  

Tığ işi bebek hırka

Bayanlar kız çocuklarınıza şık değişik kullanışlı olan bir örgü hırka modeli örmeye ne dersiniz ? Farklı değişik ve güzel olan örgü hırka değişik ve şık olan bir örgü modelidir. Tığla yapılan bu örgümüz çok kolay işlenilen bir örgü modelidir. İşte hanımlar şık ve güzel örgü hırka.

Turuncu örgü bebek hırka

Bayanlar kız çocuklarınız için farklı değişik kullanışlı olan bu örgü bebek hırka çok güzel olan bir hırka örneğidir. Kalın şiş ile işlenilmiş olan bu örgü hırka iki ön,iki kol,bir arka olarak örülmüştür. Değişik kullanışlı ve güzel olan örgü hırka sizler için güzel olan bir örgü...

Beyaz çocuk örgü düğmeli hırka

Kışlık ve kalın bir örgü bebek hırka örmek isteyen bayanlar bu yayınımız sizin için.   Kış aylarında değişik kullanışlı ve güzel olan bu örgü hırkamız kalın şiş ile işlenilmiş olan bir hırka modelidir.   Kışlık olarak kalın işlenilen bu hırkamız  kullanışlı olan bir hırka modelidir.   Reglan kol olarak...

Tığ işi örgü hırka yelek modeli

Bebek hırka modeli değişik ve güzel olan bir hırka modelidir. Tığ ile işlenilmiş olan örgü bebek hırka modelidir. Hırkalar değişik ve güzel olan bir hırka modelidir. Zincir üzerine dolgu işlenilmiş olan örgü bayan hırka çok gösterişli bir hırka modelidir. İşte hırka modeli.

Sonraki Sayfa »