"bebek hırka" ile Etiketlenen Yazılar

Beyaz örgü modelleri

Kız çocuklarınıza şık ve güzel olan bu örgü bolero şiş ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Oldukça şık ve güzel olan bu örgü bolero çok şık durmuştur.   Kurdale ile süslenilen bu bolero çok gösterişli durmuştur.   İşte güzel olan bu örgü bolero modelini sizlerle paylaşıyorum.. şşp  

Pembe kışlık düğmeli bebek hırka

Hırkaya yakadan başlanıp bütün olarak örülecek. Örgümüze 78 ilmek ile başlıyoruz.4 sıra haraşo örülür. Sıra başında 8 ilmeği kenar bantı için haraşo örülür. Sonraki 9 ilmek düz, şişe bir iplik dola, 4 ilmek haraşo,şişe bir iplik dola.8 ilmek düz,şişe bir iplik dola, 4 haraşo,şişe bir ilmek...

Pembe robadan işlemeli örgü çocuk hırka

Kışın en değerli örgülerinden biride hırkalar.e güzel   Şiş ile işlenilen bu hırkalar çok kullanışlı olan örgülerdir.   Şık ,alımlı ve farklı olan bu örgü hırka modelini işlemeyi istiyeceksiniz.   İşte şık örgü hırka.

Beyaz örgü çocuk hırka

Çocuk örgü hırkalar kışın bayanların çocuklarına giydirdiği en tercih ettiği örgülerdir.   Şiş ile örgülen bu hırka kalın örgü modelidir. 4 numara örgü şiş ile yapılmış olan örgü hırka Yaka kısmından işlenilmeye başlanılmış olan bir örgü hırka modelidir. Ajurlu örgü ve prinç işi örgü ile işlenilmiş...

Yeşil örgü çocuk hırka

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli örmeye ne dersiniz ?   Şiş ile işlenilmiş olan bu örgü hırka modelini sizler için paylaşıyorum.   İşte şık bir örgü hırka modeli.  

Çocuklar için örgü hırka

Çocuklarınız için şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli var sizler için.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü hırka değişik ve güzel durmaktadır.   İşte el örgü çocuk hırka.

Beyaz örgü kız çocuk hırka

Kız çocuklarınıza şık ve güzel hırka örmek isteyenler elimizde çok şık bir hırka modeli var.   Şiş ile işlenilmiş olan bu örgü hırka işlenilmeye değer bir hırka modelidir.   İşte el örgüsü çocuk hırka modeli.

Kız çocukları için el örgüsü hırka

Kız çocuklarınıza kışın giymeleri için şık bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ? Oldukça güzel ve gösterişli olan bu hırka boyun kısmından işlenilmeye başlamış olan bir hırka modelidir. Şık olan bu örgü hırka modelini sizler için paylaşıyorum.

Pembe kapşonlu örgü kız çocuk hırka modeli

Kız çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli var elimizde. Şiş ile işlenilmiş olan bu örgü modeli tam gezmelik olan bir hırka modelidir. Oldukça şık ve güzel olan hırka modelini sizlerle paylaşıyorum hanımlar.

Lacivert örgü çocuk hırka

Lacivert örgü hırka modeli şiş ile işlenilmiş olan bir hırka modelidir. Değişik ve güzel olan örgü hırka giyilmeye değer bir hırka modelidir. Sizde şık ve güzel olan el örgü hırka şık durmuştur. İşte örgü hırka.

Erkek çocukları için örgü hırka

Çocuk hırka 4 numara örgü şişi ile işlenilmiştir. Ön parçalar 30 ilmek ile işlenilmiştir. Haroşa ile işlenilmiş örgü 5 cm işlendikten sonra pirinç işi ile işlenilmiş örgü modelidir. Arka parça 60 ilmek ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir. Oldukça güzel ve değişik olan bu örgü hırkayı sizlerle...

Krem rengi örgü hırka modeli

Bebek hırka modelimiz 4 numara örgü şişi ile işlenilmiştir. Hırkamız boyun kısmından 65 ilmek ile işlenilmeye başlanmıştır. 5 sıra haroşa örgü işlendikten sonra bir ters ibir düz örgü işliyoruz. Sonraki sıralarda aralardaki haroşa sayısını arttırıyoruz. Haroşa ve ters örgü ile işlenilen örgümüzü sizler için paylaşıyorum.

Krem rengi ajurlu çocuk hırka

Krem rengi örgü çocuk hırka 4 numara örgü şişi ile işlenilmiştir.   Ön parçalar 30 ilmek ile haroşa işlenerek başlanmıştır.   Daha sonra ajurlu bölümü işliyoruz.   Kol evine gelince 3,2,1 olarak işlenilen örgümüz kol evinden sonra haroşa ile işlenilmiştir.   Arka parça ise 60 ilmek ile işlenilmiştir.   Kollar ise 15 ilmek...

Pembe örgü çocuk hırka

Pembe örgü çocuk hırkamız çok güzel duran bir hırka modeldiir.   Hırkamız şiş ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Sizde çocuklarınıza şık bir örgü hırka işlemeye ne dersiniz.  

Beyaz bebek hırka

Kız bebek anneleri elimizde sizler için şık ve güzel olan bir örgü hırka modelimiz var..   Değişik ve gösterişli olan bu örgü hırka çok güzelleşmiş olan bir hırka değişik ve gösterişli olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka.

Sarı kapşonlu örgü çocuk hırka

El örgüsü çocuk hırka kış aylarında en çok giyilecek bir örgü hırka modelidir.   Düz örgü haroşa ve ajurlu olan örgümüz çok şık durmuştur.   Kapşonlu olan örgü hırka giyilmeye değer bir örgü hırka modelidir.  

Sonraki Sayfa »