"bebek hırka" ile Etiketlenen Yazılar

Lacivert örgü çocuk hırka

Lacivert örgü hırka modeli şiş ile işlenilmiş olan bir hırka modelidir. Değişik ve güzel olan örgü hırka giyilmeye değer bir hırka modelidir. Sizde şık ve güzel olan el örgü hırka şık durmuştur. İşte örgü hırka.

Erkek çocukları için örgü hırka

Çocuk hırka 4 numara örgü şişi ile işlenilmiştir. Ön parçalar 30 ilmek ile işlenilmiştir. Haroşa ile işlenilmiş örgü 5 cm işlendikten sonra pirinç işi ile işlenilmiş örgü modelidir. Arka parça 60 ilmek ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir. Oldukça güzel ve değişik olan bu örgü hırkayı sizlerle...

Krem rengi örgü hırka modeli

Bebek hırka modelimiz 4 numara örgü şişi ile işlenilmiştir. Hırkamız boyun kısmından 65 ilmek ile işlenilmeye başlanmıştır. 5 sıra haroşa örgü işlendikten sonra bir ters ibir düz örgü işliyoruz. Sonraki sıralarda aralardaki haroşa sayısını arttırıyoruz. Haroşa ve ters örgü ile işlenilen örgümüzü sizler için paylaşıyorum.

Krem rengi ajurlu çocuk hırka

Krem rengi örgü çocuk hırka 4 numara örgü şişi ile işlenilmiştir.   Ön parçalar 30 ilmek ile haroşa işlenerek başlanmıştır.   Daha sonra ajurlu bölümü işliyoruz.   Kol evine gelince 3,2,1 olarak işlenilen örgümüz kol evinden sonra haroşa ile işlenilmiştir.   Arka parça ise 60 ilmek ile işlenilmiştir.   Kollar ise 15 ilmek...

Pembe örgü çocuk hırka

Pembe örgü çocuk hırkamız çok güzel duran bir hırka modeldiir.   Hırkamız şiş ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Sizde çocuklarınıza şık bir örgü hırka işlemeye ne dersiniz.  

Beyaz bebek hırka

Kız bebek anneleri elimizde sizler için şık ve güzel olan bir örgü hırka modelimiz var..   Değişik ve gösterişli olan bu örgü hırka çok güzelleşmiş olan bir hırka değişik ve gösterişli olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka.

Sarı kapşonlu örgü çocuk hırka

El örgüsü çocuk hırka kış aylarında en çok giyilecek bir örgü hırka modelidir.   Düz örgü haroşa ve ajurlu olan örgümüz çok şık durmuştur.   Kapşonlu olan örgü hırka giyilmeye değer bir örgü hırka modelidir.  

Mavi el örgüsü bebek hırka

Bebeklerinize değişik ve gösterişli olan el örgüsü hırka çok güzel duran bir hırka modelidir.   Farklı şık ve güzel olan bu hırka çok gösterişli durmuştur.   Üzeri işlemeli olan bu hırka çok ilgi çekmektedir.

Gri haroşa baston hırka modeli

Bayanlar elimizde kolayca işleyeceğiniz bir el örgüsü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile işlenilmiş olan bu el örgüsü hırka değişik ve güzel durmuştur.   Farklı ve güzel olan bu el örgüsü çocuk hırkasını severek çocuklarınıza öreceksiniz.

Kalpli kız çocuk hırka

Kız anneleri bugün yine çok beğeneceğiniz bir el örgüsü hırka bulunmaktadır.   Değişik ve şık olan bu el örgüsü hırka değişik ve güzel durmuştur.   Kırmızı ve beyaz renk uyumunun süper yakalandığı bu hırkayı siz örgü sever bayanlarla paylaşmak istiyorum.   İşte el örgüsü hırka.

Pirinç işi pembe el örgüsü kız çocuk hırka

Kız çocukları değişik ve güzel olan bir el örgüsü bebek hırka modelidir.   Şık ve gösterişli olan bu el örgüsü bebek hırka değişik ve güzel durmuştur.   İşte el örgüsü bebek hırka.

Kız çoçuk el örgüsü hırka

Hanımlar kız çocuklarınıza şık ve gösterişli el örgüsü hırka işlemeye ne dersiniz ?   Bugün elimizde renkli iplikler kullanılarak yapılmış gösterişli şık ve alımlı olan bir el örgüsü çocuk hırkası bulunmaktadır.   İşte sizlerin beğeneceği değişik ve güzel olan el örgüsü çocuk hırka.

Pembe pirinç ve baston işi örgü kız çocuk hırka

Kız çocuklarınız şık ve güzel olan bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Değişik ven gösterişli olan bu örgü hırka kışlık ve çocuklarınız için çok beğeneceğiniz bir örgü modelidir.   İşte örgü modeli.

Pembe kız çocuk örgü hırka

Sevgili hanımlar elimizde kız çocuklarınız için çok güzel olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Değişik ve güzel olan bu bebek hırkayı sizde çok beğeneceksiniz.   İşte örgü hırka.

Mavi örgü çocuk hırka

Kışın hırkalar çocuklarınıza en çok örgüdür hırkalar.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırka değişik ve güzel durmuştur.   İşte örgü hırka modeli.

Renkli iplerden işlenilmiş örgü patik

Bayanlar çocuklarınıza kışlık bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Şiş ile düz örgü ile işlenilmiş olan örgü hırkamız çok kullanışlı ve güzel olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka örneği örneği.

Sonraki Sayfa »