"bebek hırka" ile Etiketlenen Yazılar

Renkli örgü kız çocuk hırka

Kız çocuk hırka çok gösterişli bir hırka modelidir.   Farklı değişik ve şık olan bu hırka çok şık durmuştur.   Çiçek motifleri süslenilmiş olan bu örgü hırka çocuklarınıza çok yakışacaktır.

Pembe beyaz tığ işi örgü çocuk hırka

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve çok güzel olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Farklı değişik ve güzel olan örgü hırka zincir üzerine dolgu yapılarak işlenilmiş olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka modeli.

Şiş işlenilmiş erkek çocuk hırka modeli

Hanımlar elimizde sizler için çok şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile işlenilmiş olan olan örgümüz düz örgü ve haroşa ile işlenilmiş olan bir örgüdür.   Bu kadar kolay ve basit olan bir örneği sizlerle paylaşıyorum.   İşte örgü hırka modeli.

Beyaz balık desenli hırka

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve kullanışlı olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile boyun kısmında işlenilen örgü hırka düz örgü tekniği ile işlenilmiş olan bir örgü hırka modelidir.   Şiş  kullanılarak örgü hırkalar uzun ömürlü olarak kullanılan örgülerdir.   İşte örgü hırka.

Kız çocukları için beyaz örgü hırka

Bayanlar elimizde sizler için değişik kullanışlı ve şık olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırka modelimiz düz ve pirinç örgü kullanılarak yapılmış olan bir örgü modelidir.   Farklı değişik güzel olan bu hırka belinde olan kemeri ile ayrı bir şıklık kazanmış...

Mavi kapşonlu örgü çocuk hırka

Kış aylarında çocuklarınıza şık kullanışlı olan bir örgü hırka modelidir.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırka baston işi yapılan bir örgü hırka örneğidir.   Sizde kışlık bir çocuk hırka modeli arıyorsanız işte kışlık örgü hırka modeli.    

Sarı beyaz örgü bebek hırka

Kış aylarında çocuklarınıza çok şık iki renk olan bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Değişik duran bu hırka çok güzeldir.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırkamız çocuklarınızın üzerinde çok güzel duracaktır.   İşte örgü hırka.

Kışlık örgü bebek hırka

Bu kış bebeklerinizi sıcak tututacak olan bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Şişle ajurlu olarak işlenilmiş olan örgü hırkamız değişik ve güzel durmaktadır.   Beyaz ipliğe renkli iplik karıştırılması ile tasarlanan bu güzel hırka çok gösterişli olan bir hırka modelidir.   Değişik ve güzel olan bu hırka...

Ayıcıklı örgü çocuk hırka

Bebekleriniz için değişik ve güzel olan bir örgü hırka modeline dersiniz ?   Düz örgü ve haroşa ile 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan örgü yelek değişik ve güzel durmaktadır.   30 ilmek ön parçalar işlenilmiştir.   Arka parça 60 ilmek ile tamamlanmıştır.   İşte ayıcıklı örgü bebek hırka..  

Beyaz tığ işi kız çocuk hırka modeli

Beyaz tığ işi hırkalar çok kullanışlı olan bir hırka modelidir.   Beyaz ip ve tığla örülen bu hırka çok gösterişli olan hırkalardır.   Zincir ve dolgu yapılarak işlenilen hırkamız çok güzel bir hırka örneğidir.   İşte örgü bebek hırka modeli.

Sakallı ipten pembe örgü hırka modeli

Bebek hırkaları kış aylarında çocuklarınıza giydirmek için en değerli bir örgü modelidir.   Kışın dışarıya çıkarmak için çocuklarınıza giydireceğiniz hırkalar gerçekten çok güzel olan bir hırka modelidir.   İki renk iplikle işlenilecek olan örgü hırka çok güzel olan bir hırka modelidir.   Sizde çocuklarınıza işlemek için şık bir örgü...

Tığla örülmüş örgü bebek hırka

Malzemeler: *Renkli örgü ipi *8 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak örgü hırkamızıa boyun kısmından başlıyoruz.   60 adet zincir çekiyoruz.   Daha sonra çekilen zincirin üzerine dolgu ve kutucuk yaparak örgümüzü arttırmaya başlıyoruz.   İstenilen ebata geldimi kol ve hırkanın diğer tarafını işliyoruz.   Kol kısmını bir sıra dolgu bir sıra kutucuk yapıyoruz.   Hırkanın alt...

Sarı örgü kız çocuk kısa kol örgü hırka

Malzemeler: *Sarı örgü ipi *4 numara örgü şişi YAPILIŞI: İlk olarak hırkamızın ön parçalarını işliyoruz. 30 ilmek ile örgümüze başlıyoruz. Bir sıra ters ve düz olarak işliyoruz.. Daha sonraki sıralarda düz örgünün üzerini haroşa,haroşanın üzerini düz örgü işliyoruz. 15 cm işledidkten sonra kol evine gelince Kenardan 5 haroşa 5 arkayı düz...

Sarı örgü kız çocuk kısa kol örgü hırka

Malzemeler: *Sarı örgü ipi *4 numara örgü şişi   YAPILIŞI: İlk olarak hırkamızın ön parçalarını işliyoruz. 30 ilmek ile örgümüze başlıyoruz. Bir sıra ters ve düz olarak işliyoruz.. Daha sonraki sıralarda düz örgünün üzerini haroşa,haroşanın üzerini düz örgü işliyoruz. 15 cm işledidkten sonra kol evine gelince Kenardan 5 haroşa 5 arkayı düz...

Bebekler için örgü hırka modeli

Bebeklerinize şık ve güzel olan bir hırka modeli örmeye ne dersiniz ? Şiş ile işlenilen hırkalar bebeklerinize çok yakışacaktır. Soğuktan koruyacak olan bu örgü hırka çok güzel olan bir hırka modelidir. İşte örgü bebek hırka..  

Beyaz çiçekli örgü hırka modeli

Çocuklar için çok şık ve güzel olan bu hırka kış aylarında çocuklara giydirilecek harika bir hırka modelidir.   Şiş ile düz örgü örgü işlenilerek yapılmış olan bu hırka çocuklarınıza çok yakışacaktır.   İşte örgü çocuk hırka.  

Sonraki Sayfa »