Etiket Arşivi: battaniye örneği

Dantelli örgü bebek battaniye örneği

Battaniyemiz haroşa ve düz örgü ile işlenilmiştir.   5 numara örgü şişi ile işlenilen örgümüz çok güzel durmuştur.   Haroşa ve düz örgü ile işlenilen örgümüz dantel ile süslenilmiştir.   Kız çocukları için yapılmış olan bu örgümüzü sizler için yayınlıyorum.  

Devamını Oku »

Kasnakta örgü battaniye işleme

Sevgili hanımlar elimizde çok şık ve gösterişli olan bir bebek battaniye modeli bulunmaktadır.   Kasnakta işlenilen örgü battaniye değişik ve şık duran bir battaniye modelidir.   Farklı ve değişik olan bu örgü battaniye modelini sizlerle paylaşıyorum.   İşte örgü battaniye.

Devamını Oku »

Renkli iplerden örgü yatak örtüsü

Yataklarınıza alışılmışın dışında güzel ve şık olan bir örgü yatak örtüsü işlemeye ne dersiniz ?   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü bolero alımlı duran bir örgü modelidir.   Renkli ipliklerle işlenilmiş olan bu yatak örtüsünü çok beğeneceksiniz.   İşte renkli iplik modeli.

Devamını Oku »

Renkli iplerle işlenilmiş örgü battaniye

Bebekleri olacak ve çocukları olacak anneler bugün elimizde sizler için çok şık ve güzel olan bir örgü bebek battaniyesi modeli var elimizde.   Renkli iplikler ile işlenilmiş olan bu örgü battaniyemize şeker gibi bir görünüm vermiştir.   Sevimli iplik renklerinin kullanıldığı bu örgü battaniye modelini siz örgü sever hanımlarımızla paylaşıyorum.

Devamını Oku »
Social Media Tabs