Etiket Arşivi: battaniye

Renkli motifli örgü battaniye modeli

Battaniyeler hayatımızın hemen hemen her saniyesinde kullandığımız bir ev eşyasıdır. Bugünde sizler için çok güzel olan bir örgü battaniye modelini sizler için yayınlıyorum. Model: Diyagramlar a.1 ila a.3’e göz atınız. A.3, battaniyenin beraber ne tığ işi yapılabileceğini gösterir. Kare renkler: 1 ve 2 numaralı fırtınalar ve kürekler bütün kareler üzere aynıdır. 3. Ve 4. Turlar karenin renginde çalışılıyor. Kare 1: ...

Devamını Oku »

Bal peteği örgü bebek battaniye

İyi akşamlar hanımlar bugün çok güzel bir örgü bebek battaniyesi modeli ile karşınızdayız. Sitemizde ve sizlerin bebek battaniyelerine ne kadar çok ilgi gösterdiğini biliyoruz. Bu yüzden sizler için şık bir örgü bebek battaniyesi modeli yayınlayacağız hanımlar.İşte sizlere çok şık olan bal peteği örgü bebek battaniye modelini yayınlıyorum. İşte sizler için sayfa takipçilerimizden ve çok kıymetli olan değerli üyemizden Meral Kader ...

Devamını Oku »

Pembe beyaz battaniye

Küçük bebeklerimize kış aylarında üzerine örtmek için ideal olan bir örgü modeli bulunmaktadır. Örgü battaniyemiz çok güzel olan bir battaniye modelidir   Renk uyumunun çok güzel olduğu bu battaniyemiz kışın bebeklerinizin üzerine örtmek için ideal olan bir abiye modelidir.   Kurdaleler ile süslenmiş olan bu battaniyemiz görsel güzeliği ile göz dolduran bir örgü battaniyedir.

Devamını Oku »

Püsküllü örgü battaniye

Örgü elbisemiz iki parça olarak işlenmiş bir elbise modelidir.Elbisemiz lastik haroşe ve ajurlu örgüler ile işlenmiş olan bir elbise modelidir.Tayt ve pantolon üzerine giyilebilir olan bu elbisemiz gerçekten çok şık duran bir elbise modelidir.Örgü elbisemiz sade ve tek başına giyilebilecek bir elbise modelidir.

Devamını Oku »

Yap boz örgü battaniye modeli

El örgülerinde hergün yeni bir model çıkmaya başladı. Bugünde sizler için yapboz tarzı örgü battaniye modeli son günlerde bayanların en çok tercih ettiği örgü modelidir. Şiş ile arttırma ve eksilme işleme yapılarak uygulanan bu örgü modeli çok değişik durmaktadır. Her bir bir parçanın ayrı işlemi uygulanarak yapılması ve sonra birleştirilmesi battaniyeye ayrı bir hava katmıştır. İşte örgü battaniye.

Devamını Oku »
Social Media Tabs